Haberleri

12 Eylül 2018

ORDERFOX.com makine borsası büyümeye devam ediyor – BTG Grubu 1. Lojistik partneri!

Hemen ORDERFOX.com üzerinden makine taşımacılığı için teklifler alın.

ORDERFOX.com makine borsası büyümeye devam ediyor ve BTG Grubunu ilk lojistik partneri olarak tanıtmaktan memnuniyet duyuyor.

BTG Grubu 1973 yılında kuruldu ve geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır: Kamyon taşımacılığı, hava ve deniz taşımacılığı, ulusal ve uluslararası lojistik projelerinin yanı sıra dünya çapında ticaret fuarı ve etkinlik lojistiği. Almanya, Çin ve Rusya dahil olmak üzere, 9 ülkede 560'ın üzerinde yetkili personel, müşterilerine lojistik konularında bilgiler vermektedir.

BTG Internationale Spedition GmbH müdürü Matthias Ciecierski işbirliği konusunda “ORDERFOX.com'un makine borsasının şirketler için eksiksiz bir paket sunma konsepti bizi hemen ikna etti. Makine taşımacılığı uzmanları olarak, makine alımında doğrudan bir nakliye teklifi sunma fırsatına sahip oluyoruz. Bir makine satın alan biri uzun süre uygun bir lojistik partnerini aramak zorunda kalmıyor, bunun yerine bir tıklama ile bizi buluyor" diyor.

Yeni platform özellikleri geliştirilirken, ORDERFOX.com üyelerinin katma değeri her şeyden önemlidir. Bu nedenle, perde arkasında, daha fazla hizmet sunabilmek için potansiyel ortaklarla daha fazla görüşme gerçekleşiyor.

Yeni, dijital CNC dünyasına hoş geldiniz!