Novinky

12. September 2018

Burza strojov ORDERFOX.com sa rozrastá – skupina BTG je jednotkou. Logistický partner!

Okamžite priamo získajte ponuky na prepravu strojov cez ORDERFOX.com.

Burza strojov ORDERFOX.com sa rozrastá a spolu so skupinou BTG sa teší z toho, že môže predstaviť prvého logistického partnera.

Skupina BTG bola založená v roku 1973 a ponúka širokú paletu služieb: Prepravy nákladnými vozidlami, realizácie vzdušnej a námornej dopravy, národné a medzinárodné logistické projekty, ako aj celosvetová logistika za účelom prípravy veľtrhov a podujatí. Zákazníkom pri ich logistických otázkach radí viac ako 560 kompetentných pracovníčok a pracovníkov v 9 krajinách, medzi ktorými je Nemecko, Čína a Rusko.

Koncept burzy strojov ORDERFOX.com – poskytovať komplexný balík pre podniky – nás ihneď presvedčil. Ako experti na dopravu strojov máme šancu priamo pri kúpe stroja poskytnúť ponuku dopravy. Ten, kto kupuje stroj, nemusí dlho hľadať vhodného logistického partnera, ale jedným kliknutím sa dostane k nám“, teší sa Matthias Ciecierski, konateľ, BTG Internationale Spedition GmbH zo spolupráce.

Pri vývoji nových funkcií platformy je v stredobode pozornosti pridaná hodnota pre členov ORDERFOX.com. Za kulisami preto prebiehajú ďalšie rokovania s potencionálnymi partnermi, aby sme mohli poskytovať ešte viac servisných služieb.

Vitajte v novom, digitálnom svete CNC!