Wiadomości

12. wrzesień 2018

Giełda maszyn ORDERFOX.com przeżywa dynamiczny wzrost – grupa BTG jest 1. partnerem logistycznym!

Od zaraz pobieranie bezpośrednich ofert transportu maszyn ORDERFOX.com.

Giełda maszyn ORDERFOX.com przeżywa dynamiczny wzrost i cieszy się z możliwości przedstawienia Grupy BTG jako pierwszego partnera w logistyce.

Grupa BTG została założona w roku 1973 i oferuje szerokie spektrum usług: Transport samochodami ciężarowymi, powietrzny i wodny, krajowe i międzynarodowe projekty logistyczne oraz logistyka w skali światowej imprez targowych i ewentów. Ponad 560 kompetentnych pracownic i pracowników w 9 krajach, między innymi w Niemczech, Chinach i Rosji doradza klientom w ich zadaniach logistycznych.

„Natychmiast przekonała nas koncepcja giełdy maszyn ORDERFOX.com polegająca na oferowaniu firmom całych pakietów rozwiązań.  Jako eksperci od transportu maszyn mamy szansę przedłożyć ofertę transportu bezpośrednio po dokonaniu zakupu maszyny przez klienta. Każdy, kto kupuje maszynę nie musi długo szukać właściwego partnera logistycznego, lecz za jednym kliknięciem trafia do nas“, cieszy się Matthias Ciecierski, Prezes Zarządu BTG Internationale Spedition GmbH z przyszłej współpracy.

Przy projektowaniu i rozwoju nowej platformy prezentacji, w centrum naszych zainteresowań leży korzyść dla członków ORDERFOX.com. Za kulisami mają więc miejsce dalsze negocjacje z potencjalnymi partnerami w celu poszerzenia wachlarza usług.

Witamy w nowym, cyfrowym świecie CNC!