News

12. září 2018

ORDERFOX.com burza strojů se dále rozrůstá – skupina BTG je 1. logistický partner!

Od teď získáte přímé nabídky transportu strojů přes ORDERFOX.com.

ORDERFOX.com burza strojů se dále rozrůstá a je potěšením Vám představit skupinu BTG - prvního logistického partnera.

Skupina BTG byla založena v roce 1973 a nabízí širokou paletu služeb: Transporty nákladními automobily, přepravu vzduchem i po moři, národní a mezinárodní logistické projekty a také logistiku pro veletrhy a akce po celém světě. Více než 560 kompetentních pracovnic a pracovníků v 9 zemích, mezi nimi Německo, Čína a Rusko, poskytuje poradenství zákazníkům ohledně jejich dotazů k logistice.

Koncepce ORDERFOX.com burzy strojů – nabídka kompletních služeb pro podniky - nás hned přesvědčila. Jako experti na transport strojů máme šanci nabídku transportu dát hned při zakoupení stroje. Ten, kdo si koupí stroj, nemusí dlouho hledat vhodného logistického partnera, nýbrž se jedním kliknutím dostane k nám“, raduje se ze spolupráce Matthias Ciecierski, jednatel společnosti BTG Internationale Spedition GmbH.

Při vývoji nových prvků platformy je středem zájmu přidaná hodnota pro členy ORDERFOX.com. V pozadí proto probíhají další jednání s potenciálními partnery, aby bylo možno nabídnout ještě více služeb.

Vítejte v novém, digitálním světě CNC!<